TotalAV Değerlendirmesi

TotalAV ücretsiz tam sistem virüs ve güvenlik kontrolü içeren güçlü ve kullanımı kolay bir antivirüs programıdır. Bilgisayar ve mobil cihazlarınızı zararlı, reklam içerikli ve casus yazılımlara karşı korur. Bu antivirüs bizi gerçekten etkiledi. Top10BestAntivirus.com Total AV'yi 2018'in bir numaralı antivirüs yazılımı olarak derecelendirmektedir. Total AV'yi antivirüs yazılımınız olarak seçmek harika bir fikirden başka bir şey değildir - Total Av fiyat ve işlevsellik açısından nadiren altta kalmaktadır.

TotalAV

Uyumluluk

Windows Uyumlu
Apple Mac Uyumlu
Android Uyumlu
iPad/iPod Uyumlu

Güvenirlik ve Güvenlik

Total AV'nin zararlı yazılımlara karşı koruması ürünün en güçlü yönlerinden biridir ve ürün içine kendi kendini yönetecek şekilde entegre edilmesi de kullanımını kolaylaştırmaktadır. Kurulum sadece tek bir tıklama ve kısa bir kayıt formu doldurularak yapılır. Tarama için de durum aynıdır. Tam sistem ve gerçek zamanlı taramalar arka planda sessizce çalışır. sürekli ve tutarlı bir şekilde potansiyel tehditleri ve bilgisayarınızın genel sağlığını kontrol eder. Sonuçlar net bir şekilde ve kısa bir döküm halinde görüntülenerek bilgisayarınızın sorunları ve bulunan bu sorunların giderilmesine yönelik çözümler kolay anlaşılır bir şekilde düzenlenir.

Zararlı Yazılımları Kaldırır
Zararlı Yazılımları Kaldırır

Zararlı Yazılımları Kaldırır

Casus Yazılımları Kaldırır
Casus Yazılımları Kaldırır

Casus yazılımlar bilgisayarınızda ne yaptığınızı gizlice izler. Amaçları parolaları, banka ve kredi kartı bilgilerini ele geçirmektir.

Ağ Koruması
Ağ Koruması

§Hangi web sitelerinin güvenli ve güvenilir olduğunu algılar.

Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller

Genellikle sahte bir e-postaya tıkladıktan sonra kişisel bilgilerinizi çalmak için tasarlanan dolandırıcılığa yönelik web sitelerini engeller.

Gerçek Zamanlı Koruma
Gerçek Zamanlı Koruma

Gerçek Zamanlı Koruma arka planda çalışır ve sisteminizi sürekli olarak izleyerek zararlı yazılımları sabit diskinize gitmeden önce engeller.

Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır

Reklam Destekli Yazılımlar, başlıklar ve açılır pencereler gibi reklam materyallerini otomatik olarak görüntüleyen veya indiren zararlı programlardır.

Özellikleri

VPN İnternet Güvenliği
VPN İnternet Güvenliği

Tanınmadan ve güvenli bir şekilde çevrim içi gezinin. Hackerların verilerinizi ele geçirmelerini engellemek üzere İnternet bağlantınızı şifreli konuma getirin.

Programlanmış Taramalar
Programlanmış Taramalar

Sistem antivirüs taraması için taranacak konumlar ile birlikte kendi programınızı ayarlayın.

Parola Yöneticisi
Parola Yöneticisi

Tüm parolalarınızı kolaylıkla yönetin ve güvenli bir şekilde tek bir yerde tutun.

Güvenlik Duvarı
Güvenlik Duvarı

Windows güvenlik duvarı veya yerleşik ileri seviye güvenlik duvarı araçları

Kimlik Koruması
Kimlik Koruması

Kimliğinizi çevrim içi veya dışı korumaya yönelik Experian'dan yerleşik kimlik koruma

Tarayıcı Yöneticisi
Tarayıcı Yöneticisi

Kullanıcıların geçmişi, ön belleği ve izleme tanımlama bilgilerini ağ tarayıcılarından kolaylıkla temizlemesine olanak sağlar

Ayarlama
Ayarlama

Bilgisayarınızın hızını ve optimizasyonunu iyileştirmenize yardımcı olacak araçları da içerir.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Total AV müşteri hizmetleri birden fazla iletişim seçeneği ve bilgiye son derece kolay erişim ile çok iyi bir ürünü mükemmel bir ürün haline getirir. Bir e-posta için uzun bir süre beklemek istemiyorsanız, teknik hususlardan faturalandırmaya kadar sorduğunuz her soruyu yanıtlayabilecek TotalAV uzmanı ile bir sohbet başlatabilirsiniz. Ürünler daha basitleştikçe ve kullanımları kolaylaştıkça, sohbeti destekleyen teknolojinin kullanıma hazır olması ve etkinliğinin inkar edilmez olduğu bir ortamda destek birimine bu kadar kolay erişim 2018 yılında gerçekten önemlidir. Her ay biraz daha artsa da, sohbet desteğine sahip bir ürün seçmek ödenen miktara değmektedir; işin güzel yanı TotalAV bu hizmeti ücretsiz dâhil etmiştir. İhtiyaç duyduğunuzu hissettiğinizde, destek deneyiminizi Öncelikli Destek ile yükseltme seçeneğini seçebilirsiniz ve soru biletleriniz doğrudan sıranın önüne geçer.

Telefon Desteği
Telefon Desteği

Faturalama ve teknik sorular için 7/24 telefon desteği

Canlı Sohbet Desteği
Canlı Sohbet Desteği

Müşteri hizmetleri herhangi bir konuda hızlı yanıt veren canlı sohbeti de içerir.

EN İYİ SEÇİM

19,95 $

SİTEYİ ZİYARET EDİN Offer Tag

Özellikleri

 • Zararlı Yazılımları Kaldırır
 • Casus Yazılımları Kaldırır
 • Ağ Koruması
 • Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
 • Gerçek Zamanlı Koruma
 • Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
 • VPN İnternet Güvenliği
 • Programlanmış Taramalar
 • Parola Yöneticisi
 • Güvenlik Duvarı
 • Kimlik Koruması
 • Tarayıcı Yöneticisi
 • Ayarlama
 • Telefon Desteği
 • Canlı Sohbet Desteği
 • Windows Uyumlu
 • Apple Mac Uyumlu
 • Android Uyumlu
 • iPad/iPod Uyumlu
Total AV
En İyi Ücretsiz Antivirüs Koruma 2018

FiyatÜCRETSİZ


Açıklama

Bu sitede yer alan içerik, puanlar, derecelendirme, eğilimler ve değerlendirmeler tamamen eniyi10antivirus.com'un takdir yetkisindedir. Bilgiler kesinlikle araştırma ve bilgilendirme amacına yöneliktir. Tüm bilgileri güncel tutmak ve doğru olarak sunmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz, ancak sürekli değişkenlik gösteren antivirüs dünyası açısından bunu garanti edemeyiz. Bu bilgileri ücretsiz olarak sunabilmek için eniyi10antivirus.com burada ürünlerine yer verilen bazı şirketlerden maddi yardım almaktadır. Alınan maddi yardım seviyesi şirketlerin bulunduğu yeri ve sunum içindeki sıralarını belirlemektedir.