ScanGuard Değerlendirmesi

ScanGuard güvenilir, tam sistem antivirüs taramasıdır ve tüm büyük antivirüs markaları ile rekabet eder. Scanguard.com kullanıcılarına kullanımı son derece kolay bir antivirüs paketi sunar. Başlangıçtan itibaren, sadece antivirüs özellikleri değil, birden fazla yüksek kaliteli özelliğin entegrasyonu sayesinde Scanguard yazılımlarının pazar liderleri arasında yerini alacağı açıktı. Ana odak noktasını kullanıcıların tüm cihazlarını korumak olarak belirleyen Scanguard, 3 cihaza ek bir maliyet getirmeksizin koruma sağlayarak (en ucuz seçenek ile sunulmaktadır) bunu anında göstermektedir. ScanGuard tek bir ürün sunmaktadır, bu nedenle markayı seçtikten sonra ürün seçmek için başka bir karar vermenize gerek yoktur. Top10BestAntivirus.com Scanguard'ı her yönüyle en iyi çevrim içi güvenlik yazılımı olarak derecelendirmiştir.

ScanGuard

Uyumluluk

Windows Uyumlu
Apple Mac Uyumlu
Android Uyumlu
iPad/iPod Uyumlu

Güvenirlik ve Güvenlik

Şimdi yazılımın ana işlevi olan antivirüse odaklanmaya devam edelim. Rekabetçi kuruluşların sağladığı verileri elimizde olmasa dahi güvenirliğini kendi kullanımımız ile onaylayabiliriz. Ürün, sektörde en çok saygı gören şirketlerin sunduğu zararlı yazılımlara yönelik işlevleri sunmaktadır (tam sistem taraması, arka plan taramaları ve gerçek zamanlı taramalar) ve bu nedenle cihazlarınızı tehditlerden koruma hususunda verimliliklerini doğrulama konusunda herhangi bir sıkıntımız yok. Bu program hiç veya çok az teknik bilgiye sahip kişiler için uygun; yazılımın kurulumu son derece kolay ve kullanımı için az bir gayret yeterli oluyor.

Zararlı Yazılımları Kaldırır
Zararlı Yazılımları Kaldırır

Zararlı Yazılımları Kaldırır

Casus Yazılımları Kaldırır
Casus Yazılımları Kaldırır

Casus yazılımlar bilgisayarınızda ne yaptığınızı gizlice izler. Amaçları parolaları, banka ve kredi kartı bilgilerini ele geçirmektir.

Ağ Koruması
Ağ Koruması

§Hangi web sitelerinin güvenli ve güvenilir olduğunu algılar.

Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller

Genellikle sahte bir e-postaya tıkladıktan sonra kişisel bilgilerinizi çalmak için tasarlanan dolandırıcılığa yönelik web sitelerini engeller.

Gerçek Zamanlı Koruma
Gerçek Zamanlı Koruma

Gerçek Zamanlı Koruma arka planda çalışır ve sisteminizi sürekli olarak izleyerek zararlı yazılımları sabit diskinize gitmeden önce engeller.

Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır

Reklam Destekli Yazılımlar, başlıklar ve açılır pencereler gibi reklam materyallerini otomatik olarak görüntüleyen veya indiren zararlı programlardır.

Özellikleri

VPN İnternet Güvenliği
VPN İnternet Güvenliği

Tanınmadan ve güvenli bir şekilde çevrim içi gezinin. Hackerların verilerinizi ele geçirmelerini engellemek üzere İnternet bağlantınızı şifreli konuma getirin.

Programlanmış Taramalar
Programlanmış Taramalar

Sistem antivirüs taraması için taranacak konumlar ile birlikte kendi programınızı ayarlayın.

Parola Yöneticisi
Parola Yöneticisi

Tüm parolalarınızı kolaylıkla yönetin ve güvenli bir şekilde tek bir yerde tutun.

Güvenlik Duvarı
Güvenlik Duvarı

Windows güvenlik duvarı veya yerleşik ileri seviye güvenlik duvarı araçları

Kimlik Koruması
Kimlik Koruması

Kimliğinizi çevrim içi veya dışı korumaya yönelik Experian'dan yerleşik kimlik koruma

Tarayıcı Yöneticisi
Tarayıcı Yöneticisi

Kullanıcıların geçmişi, ön belleği ve izleme tanımlama bilgilerini ağ tarayıcılarından kolaylıkla temizlemesine olanak sağlar

Ayarlama
Ayarlama

Bilgisayarınızın hızını ve optimizasyonunu iyileştirmenize yardımcı olacak araçları da içerir.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

ScanGuard hiç bir alanda, özellikle destek alanında geride kalmıyor. Herhangi bir probleminiz varsa, sohbet özelliğini kullanarak saniyeler içinde çözüme ulaşabilirsiniz. Sohbet özelliği, şirketin bir mühendisi ile anında mesajlaşma yöntemi ile görüşme yapmanıza olanak tanır. Bu özelliği test ettiğimizde, Scanguard'dan birisi ile iletişim kurmamız sadece birkaç saniye sürdü ve tüm sürecin düzgün bir şekilde çalışmasını sağladı. Bir engele takıldığınızda, en son istediğiniz şey bilgi alabilmek için bir kaç gün beklemek zorunda kalmanız! Biraz eski teknolojileri tercih ediyorsanız destek ekibi ile e-posta veya telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Desteği
Telefon Desteği

Faturalama ve teknik sorular için 7/24 telefon desteği

Canlı Sohbet Desteği
Canlı Sohbet Desteği

Müşteri hizmetleri herhangi bir konuda hızlı yanıt veren canlı sohbeti de içerir.

Özellikleri

 • Zararlı Yazılımları Kaldırır
 • Casus Yazılımları Kaldırır
 • Ağ Koruması
 • Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
 • Gerçek Zamanlı Koruma
 • Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
 • VPN İnternet Güvenliği
 • Programlanmış Taramalar
 • Parola Yöneticisi
 • Güvenlik Duvarı
 • Kimlik Koruması
 • Tarayıcı Yöneticisi
 • Ayarlama
 • Telefon Desteği
 • Canlı Sohbet Desteği
 • Windows Uyumlu
 • Apple Mac Uyumlu
 • Android Uyumlu
 • iPad/iPod Uyumlu

En İyi 5 Antivirüs

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
En İyi Ücretsiz Antivirüs Koruma 2018

FiyatÜCRETSİZ


Açıklama

Bu sitede yer alan içerik, puanlar, derecelendirme, eğilimler ve değerlendirmeler tamamen eniyi10antivirus.com'un takdir yetkisindedir. Bilgiler kesinlikle araştırma ve bilgilendirme amacına yöneliktir. Tüm bilgileri güncel tutmak ve doğru olarak sunmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz, ancak sürekli değişkenlik gösteren antivirüs dünyası açısından bunu garanti edemeyiz. Bu bilgileri ücretsiz olarak sunabilmek için eniyi10antivirus.com burada ürünlerine yer verilen bazı şirketlerden maddi yardım almaktadır. Alınan maddi yardım seviyesi şirketlerin bulunduğu yeri ve sunum içindeki sıralarını belirlemektedir.