PC Protect Değerlendirmesi

Özelliklerinde herhangi bir eksik olmayan ve rekabetçi bir fiyata sahip gelişmekte olan bu şirketi ve şirketin ürünlerini en iyi antivirüs programı sağlayıcılarına bakarken göz ardı etmek oldukça zordu. PC Protect konusunda bizi en çok etkileyen unsur, diğer antivirüs markalarının genellikle sonradan düşündükleri mümkün olduğunca fazla dijital cihazınızı koruma fikrine odaklanılmış olmasıydı. PC Protect ile cihazınızı yerel saldırılardan, İnternet tehditlerinden, gezinme esnasında veri hırsızlığından, mobil açıklardan koruyabilir ve hatta gezinme verilerinizi tamamen şifreleyerek çevrim içi etkinliklerinizi tamamen gizli tutabilir. Top10BestAntivirus.com, PC Protect'i piyasadaki en iyi Windows antivirüsü olarak değerlendirmektedir.

PC Protect

Uyumluluk

Windows Uyumlu
Apple Mac Uyumlu
Android Uyumlu
iPad/iPod Uyumlu

Güvenirlik ve Güvenlik

Bilgisayarlara, dizüstü bilgisayarlara ve mobil cihazlara kurulumu son derece kolay. Yazılımı indirmek ve kurmak için herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmiyor. Antivirüs yazılımı herhangi bir neden veya amaçla bir girişe gereksinim duymuyor ve kendi başına çalışıyor. Sadece tarama sıklığını belirlerken veya sizden ekstra bilgi talep edildiğinde giriş yapmanız gerekiyor. Tarama sonunda sizden ekstra bilgi istenmesine iyi bir örnek kopya dosyalar bulunduğunda ortaya çıkıyor. Yazılım kopya dosya bulduğunda kopyaları silmeden önce sizden onay bekleniyor. Güvenirlik açısından yazılım gerçekten harika. Teknik olarak, PCProtect.com sektörün önde gelen zararlı yazılım programlarını kullanmakta ve güvenirliği en güçlü noktaları haline getirmektedirler.

Zararlı Yazılımları Kaldırır
Zararlı Yazılımları Kaldırır

Zararlı Yazılımları Kaldırır

Casus Yazılımları Kaldırır
Casus Yazılımları Kaldırır

Casus yazılımlar bilgisayarınızda ne yaptığınızı gizlice izler. Amaçları parolaları, banka ve kredi kartı bilgilerini ele geçirmektir.

Ağ Koruması
Ağ Koruması

§Hangi web sitelerinin güvenli ve güvenilir olduğunu algılar.

Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller

Genellikle sahte bir e-postaya tıkladıktan sonra kişisel bilgilerinizi çalmak için tasarlanan dolandırıcılığa yönelik web sitelerini engeller.

Gerçek Zamanlı Koruma
Gerçek Zamanlı Koruma

Gerçek Zamanlı Koruma arka planda çalışır ve sisteminizi sürekli olarak izleyerek zararlı yazılımları sabit diskinize gitmeden önce engeller.

Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır

Reklam Destekli Yazılımlar, başlıklar ve açılır pencereler gibi reklam materyallerini otomatik olarak görüntüleyen veya indiren zararlı programlardır.

Özellikleri

VPN İnternet Güvenliği
VPN İnternet Güvenliği

Tanınmadan ve güvenli bir şekilde çevrim içi gezinin. Hackerların verilerinizi ele geçirmelerini engellemek üzere İnternet bağlantınızı şifreli konuma getirin.

Programlanmış Taramalar
Programlanmış Taramalar

Sistem antivirüs taraması için taranacak konumlar ile birlikte kendi programınızı ayarlayın.

Parola Yöneticisi
Parola Yöneticisi

Tüm parolalarınızı kolaylıkla yönetin ve güvenli bir şekilde tek bir yerde tutun.

Güvenlik Duvarı
Güvenlik Duvarı

Windows güvenlik duvarı veya yerleşik ileri seviye güvenlik duvarı araçları

Kimlik Koruması
Kimlik Koruması

Kimliğinizi çevrim içi veya dışı korumaya yönelik Experian'dan yerleşik kimlik koruma

Tarayıcı Yöneticisi
Tarayıcı Yöneticisi

Kullanıcıların geçmişi, ön belleği ve izleme tanımlama bilgilerini ağ tarayıcılarından kolaylıkla temizlemesine olanak sağlar

Ayarlama
Ayarlama

Bilgisayarınızın hızını ve optimizasyonunu iyileştirmenize yardımcı olacak araçları da içerir.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Destek, genellikle düşük fiyatlı çözümlerin daha pahalı çözümlere göre arkada kaldıkları bir alandır, ancak şansımızaPC Protect ile durum böyle değil. Paketin bir parçası olarak şirket uzmanları ile canlı sohbete erişiminiz bulunmaktadır. Bu, ürünle birlikte verilen ve derinlemesine bilgi içeren kurulum, kaldırma ve ürün kullanım kılavuzlarının yanı sıra temin edilmektedir. Sohbet destekleri harika; Bir temsilciye saniyeler içinde eriştim. Her temsilcinin son derece yardımcı olacağını garanti edemem ama benim şirket temsilcisi ile deneyimim harikaydı. Ürünün teknik bir yönü veya faturalama ile ilgili bir sorununuz varsa sohbet desteğinin son derece yeterli olduğuna güvenebilirsiniz.

Telefon Desteği
Telefon Desteği

Faturalama ve teknik sorular için 7/24 telefon desteği

Canlı Sohbet Desteği
Canlı Sohbet Desteği

Müşteri hizmetleri herhangi bir konuda hızlı yanıt veren canlı sohbeti de içerir.

Özellikleri

 • Zararlı Yazılımları Kaldırır
 • Casus Yazılımları Kaldırır
 • Ağ Koruması
 • Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
 • Gerçek Zamanlı Koruma
 • Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
 • VPN İnternet Güvenliği
 • Programlanmış Taramalar
 • Parola Yöneticisi
 • Güvenlik Duvarı
 • Kimlik Koruması
 • Tarayıcı Yöneticisi
 • Ayarlama
 • Telefon Desteği
 • Canlı Sohbet Desteği
 • Windows Uyumlu
 • Apple Mac Uyumlu
 • Android Uyumlu
 • iPad/iPod Uyumlu

En İyi 5 Antivirüs

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
En İyi Ücretsiz Antivirüs Koruma 2018

FiyatÜCRETSİZ


Açıklama

Bu sitede yer alan içerik, puanlar, derecelendirme, eğilimler ve değerlendirmeler tamamen eniyi10antivirus.com'un takdir yetkisindedir. Bilgiler kesinlikle araştırma ve bilgilendirme amacına yöneliktir. Tüm bilgileri güncel tutmak ve doğru olarak sunmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz, ancak sürekli değişkenlik gösteren antivirüs dünyası açısından bunu garanti edemeyiz. Bu bilgileri ücretsiz olarak sunabilmek için eniyi10antivirus.com burada ürünlerine yer verilen bazı şirketlerden maddi yardım almaktadır. Alınan maddi yardım seviyesi şirketlerin bulunduğu yeri ve sunum içindeki sıralarını belirlemektedir.