McAfee Değerlendirmesi

Başlangıçtan bu yana antivirüs pazarının en iyi markalarından bir olan McAfee Antivirüs (ürün, ünlü yaratıcı John McAfee tarafından kurulan ve 1994 yılında istifa ettiği şirketin adını taşımaktadır) 1990'ların sonunda kullanılabilir en yeterli antivirüs olarak hızla zirveye tırmandı. Halen Intel Security Group'un sahip olduğu (2010 yılında 7,68 milyar dolar karşılığında satın alınmıştır), McAfee antivirüs ürünleri pazarın önde gelen oyuncularından biridir ve bilgisayar korumasında 30 yıllık tecrübesinden yararlanmaktadır. 30 güçlü silahı ile McAfee günümüzde siber korunma dünyasına cep telefonu ürünlerinden büyük şirketlerin sunucu tabanlarının korunmasına kadar pek çok ürün sunmaktadır. Ancak sizin bilgisayarınızı korumak için ne yapabilirler ve denemeye değer mi?

McAfee

Uyumluluk

Windows Uyumlu
Apple Mac Uyumlu
Android Uyumlu
iPad/iPod Uyumlu

Güvenirlik ve Güvenlik

Özellikler bölümünde de belirtildiği gibi McAfee antivirüs yazılımları genel olarak çok güvenilirdir ve yapılan en son testlerde sektör standartlarının üzerinde olduğu görülmüştür. Kullanıcı testlerine göre, ürün kullanılabilirliği için gene aynı hikâye... McAfee'nin meşru yazılımları hatalı olarak zararlı yazılım olarak algılaması sektör ortalamasından dağlar kadar uzakta (olası 1.328.235 içinde 5 tane). Bu harika bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır ve antivirüs ürünlerinde çok sık rastlanan zararsız yazılımlar için verilen uyarılara neredeyse hiç rastlanmamaktadır. İyi özelliklere sahip diğer ürünlere göre ürünün kullanıcı arayüzünü kullanmak basit ve ürün içinde gezinmek kolaydır.

Zararlı Yazılımları Kaldırır
Zararlı Yazılımları Kaldırır

Zararlı Yazılımları Kaldırır

Casus Yazılımları Kaldırır
Casus Yazılımları Kaldırır

Casus yazılımlar bilgisayarınızda ne yaptığınızı gizlice izler. Amaçları parolaları, banka ve kredi kartı bilgilerini ele geçirmektir.

Ağ Koruması
Ağ Koruması

§Hangi web sitelerinin güvenli ve güvenilir olduğunu algılar.

Gerçek Zamanlı Koruma
Gerçek Zamanlı Koruma

Gerçek Zamanlı Koruma arka planda çalışır ve sisteminizi sürekli olarak izleyerek zararlı yazılımları sabit diskinize gitmeden önce engeller.

Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır

Reklam Destekli Yazılımlar, başlıklar ve açılır pencereler gibi reklam materyallerini otomatik olarak görüntüleyen veya indiren zararlı programlardır.

Özellikleri

VPN İnternet Güvenliği
VPN İnternet Güvenliği

Tanınmadan ve güvenli bir şekilde çevrim içi gezinin. Hackerların verilerinizi ele geçirmelerini engellemek üzere İnternet bağlantınızı şifreli konuma getirin.

Programlanmış Taramalar
Programlanmış Taramalar

Sistem antivirüs taraması için taranacak konumlar ile birlikte kendi programınızı ayarlayın.

Güvenlik Duvarı
Güvenlik Duvarı

Windows güvenlik duvarı veya yerleşik ileri seviye güvenlik duvarı araçları

Ayarlama
Ayarlama

Bilgisayarınızın hızını ve optimizasyonunu iyileştirmenize yardımcı olacak araçları da içerir.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Desteğe ihtiyacınız varsa, destek almak göreceli olarak kolaydır. Günün yirmi dört saati sohbet, e-posta ve telefonla destek alabilirsiniz. Yoğun dönemlerde, sohbet desteği veren temsilciye bağlanabilmek için sadece 2 dakika beklemek zorunda kaldık, bu nedenle sohbet desteğinin kullanılabilirliğini onaylayabiliriz. Sadece ürün yardımı sundukları için destek kanallarına iyi demek yetersiz olabilir; aynı zamanda 10 farklı ülkede ve 5 dilde telefon desteği ve 20 farklı dilde sohbet desteği sundukları için yabancı dilinizi geliştirme konusunda da harikalar.

Telefon Desteği
Telefon Desteği

Faturalama ve teknik sorular için 7/24 telefon desteği

Canlı Sohbet Desteği
Canlı Sohbet Desteği

Müşteri hizmetleri herhangi bir konuda hızlı yanıt veren canlı sohbeti de içerir.

Özellikleri

 • Zararlı Yazılımları Kaldırır
 • Casus Yazılımları Kaldırır
 • Ağ Koruması
 • Gerçek Zamanlı Koruma
 • Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
 • VPN İnternet Güvenliği
 • Programlanmış Taramalar
 • Güvenlik Duvarı
 • Ayarlama
 • Telefon Desteği
 • Canlı Sohbet Desteği
 • Windows Uyumlu
 • Apple Mac Uyumlu
 • Android Uyumlu
 • iPad/iPod Uyumlu

En İyi 5 Antivirüs

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
En İyi Ücretsiz Antivirüs Koruma 2018

FiyatÜCRETSİZ


Açıklama

Bu sitede yer alan içerik, puanlar, derecelendirme, eğilimler ve değerlendirmeler tamamen eniyi10antivirus.com'un takdir yetkisindedir. Bilgiler kesinlikle araştırma ve bilgilendirme amacına yöneliktir. Tüm bilgileri güncel tutmak ve doğru olarak sunmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz, ancak sürekli değişkenlik gösteren antivirüs dünyası açısından bunu garanti edemeyiz. Bu bilgileri ücretsiz olarak sunabilmek için eniyi10antivirus.com burada ürünlerine yer verilen bazı şirketlerden maddi yardım almaktadır. Alınan maddi yardım seviyesi şirketlerin bulunduğu yeri ve sunum içindeki sıralarını belirlemektedir.