MalwareBytes Değerlendirmesi

Malwarebytes, adından da tahmin edebileceğiniz gibi zararlı yazılımların kaldırılmasına yoğunlaşan bir araçtır. MalwareBytes tam kapsamlı bir virüs paketi olmadığından dolayı değerlendirdiğimiz tüm şirketlerin ürünlerinden farklıdır ve Total AV veya McAfee gibi paketler dahilinde aldığınız bazı özelliklere sahip değildir. Tam kapsamlı bir pakete gerçekten ihtiyacınız var mı?

MalwareBytes

Uyumluluk

Windows Uyumlu
Apple Mac Uyumlu
Android Uyumlu

Güvenirlik ve Güvenlik

Malwarebytes kesinlikle piyasadaki en yüksek değerlendirmeye sahip zararlı yazılımlara karşı mücadele araçlarından biridir. Adından anlaşılacağı gibi zararlı yazılımlarla mücadele eden bir araçtır, ancak aynı zamanda casus yazılımlar, reklam destekli yazılımlar ve Truva atları da dahil aklınıza gelen diğer tüm zararlı yazılımlarla da mücadele eder. Çok basit bir programdır ve bu nedenle işi karmaşıklaştıran pek çok özelliği sahip değildir. Bu nedenle yüksek güvenirlik beklersiniz ve bunu da elde edersiniz.

Zararlı Yazılımları Kaldırır
Zararlı Yazılımları Kaldırır

Zararlı Yazılımları Kaldırır

Casus Yazılımları Kaldırır
Casus Yazılımları Kaldırır

Casus yazılımlar bilgisayarınızda ne yaptığınızı gizlice izler. Amaçları parolaları, banka ve kredi kartı bilgilerini ele geçirmektir.

Ağ Koruması
Ağ Koruması

§Hangi web sitelerinin güvenli ve güvenilir olduğunu algılar.

Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır

Reklam Destekli Yazılımlar, başlıklar ve açılır pencereler gibi reklam materyallerini otomatik olarak görüntüleyen veya indiren zararlı programlardır.

Özellikleri

Programlanmış Taramalar
Programlanmış Taramalar

Sistem antivirüs taraması için taranacak konumlar ile birlikte kendi programınızı ayarlayın.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Destek için birisi ile görüşmek isterseniz, doğruyu söylemek gerekirse pek destek alamazsınız, ancak SSS, Nasıl Yapılır kılavuzları ve videolar ile destek sağlanmakta, e-posta/bilet sistemi ile destek verilmektedir. Yazılım çok basittir ve bu nedenle kullanıcıların pek fazla sorun yaşamayacağını ümit etmekteyiz.

Özellikleri

  • Zararlı Yazılımları Kaldırır
  • Casus Yazılımları Kaldırır
  • Ağ Koruması
  • Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
  • Programlanmış Taramalar
  • Windows Uyumlu
  • Apple Mac Uyumlu
  • Android Uyumlu

En İyi 5 Antivirüs

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
En İyi Ücretsiz Antivirüs Koruma 2018

FiyatÜCRETSİZ


Açıklama

Bu sitede yer alan içerik, puanlar, derecelendirme, eğilimler ve değerlendirmeler tamamen eniyi10antivirus.com'un takdir yetkisindedir. Bilgiler kesinlikle araştırma ve bilgilendirme amacına yöneliktir. Tüm bilgileri güncel tutmak ve doğru olarak sunmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz, ancak sürekli değişkenlik gösteren antivirüs dünyası açısından bunu garanti edemeyiz. Bu bilgileri ücretsiz olarak sunabilmek için eniyi10antivirus.com burada ürünlerine yer verilen bazı şirketlerden maddi yardım almaktadır. Alınan maddi yardım seviyesi şirketlerin bulunduğu yeri ve sunum içindeki sıralarını belirlemektedir.