Kaspersky Değerlendirmesi

Kaspersky 1997 yılında kurulmuştur ve 200 ülkeyi ve bunlara bağlı bölgeleri destekleyerek antivirüs yazılımı alanında beklenmedik büyük bir başarı göstermiştir. 400 milyon kullanıcısı ile en iyi bilenen şirketlerden biri değildir (dünyanın üçüncü tüketici güvenlik şirketi olarak sıralanmıştır). AVG'nin 200 milyon civarında "aktif" kullanıcısı olmasına rağmen piyasadaki en popüler yazılım olduğunu unutmayalım. AVG gibi, Kaspersky'nin de toplam güvenlikten parola yönetim yazılımına kadar çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Muhtemelen sahip olduğu kullanıcı arayüzü ve virüs algılama algoritmaları ile piyasadaki en iyi tasarıma sahip yazılımdır. 2014 yılında şirket “AV­Test ­ En İyi Performans” ödülünü, ev kullanıcıları için yapılan testte sistem performansı üzerinde en düşük etkiye sahip olması nedeniyle almıştır. Bu, şirketin yazılımlarının müşteri cihazları üzerindeki çalışmasını dikkate aldığını göstermektedir ve yazılımların çok fazla bellek alanı ve işlemci gücü kullandığından endişe duyanlar için harika bir haberdir.

Kaspersky

Uyumluluk

Windows Uyumlu
Apple Mac Uyumlu
Android Uyumlu
iPad/iPod Uyumlu

Güvenirlik ve Güvenlik

Kaspersky’nin algılama oranları tüm güvenlik yazılımları içinde en yüksek olanıdır. Siz de bunun iyi bir yazılım olduğunu derhal düşüneceksiniz; ancak bu bazı raporlarda belirtildiği gibi, yazılımın "çok fazla güvenli" olması ve bu nedenle makinenizin performansı üzerinde olumsuz etkiye sahip olması gib can sıkıcı bir unsur olabilir. Yinede, ayarlar üzerinde biraz oynayarak yazılımın iyi çalışmasını, hatta çok iyi çalışmasını sağlayabilir ve indirilmiş can sıkıcı eklentileri yakalayacağına kesinlikle güvenebilirsiniz. Yazılımın tasarımı açısından bakıldığında, kullanıcı arayüzü son derece sezgiseldir ve kullanımı kolaydır. Dolayısı ile yapacağınız ayarlamalarda da herhangi bir sorun olmadan işleminizi yapabileceksiniz.

Zararlı Yazılımları Kaldırır
Zararlı Yazılımları Kaldırır

Zararlı Yazılımları Kaldırır

Casus Yazılımları Kaldırır
Casus Yazılımları Kaldırır

Casus yazılımlar bilgisayarınızda ne yaptığınızı gizlice izler. Amaçları parolaları, banka ve kredi kartı bilgilerini ele geçirmektir.

Ağ Koruması
Ağ Koruması

§Hangi web sitelerinin güvenli ve güvenilir olduğunu algılar.

Gerçek Zamanlı Koruma
Gerçek Zamanlı Koruma

Gerçek Zamanlı Koruma arka planda çalışır ve sisteminizi sürekli olarak izleyerek zararlı yazılımları sabit diskinize gitmeden önce engeller.

Özellikleri

VPN İnternet Güvenliği
VPN İnternet Güvenliği

Tanınmadan ve güvenli bir şekilde çevrim içi gezinin. Hackerların verilerinizi ele geçirmelerini engellemek üzere İnternet bağlantınızı şifreli konuma getirin.

Parola Yöneticisi
Parola Yöneticisi

Tüm parolalarınızı kolaylıkla yönetin ve güvenli bir şekilde tek bir yerde tutun.

Ayarlama
Ayarlama

Bilgisayarınızın hızını ve optimizasyonunu iyileştirmenize yardımcı olacak araçları da içerir.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Satın aldığınız güvenlik ürünü ne olursa olsun, 7 gün 24 saat çevrimiçi satış desteği, telefonla canlı destek, canlı sohbet, e-posta ve bilgi bankası alacaksınız ve 30 gün “hiç soru sorulmuyor” para iade garantisi tüm alımlarda.

Telefon Desteği
Telefon Desteği

Faturalama ve teknik sorular için 7/24 telefon desteği

Canlı Sohbet Desteği
Canlı Sohbet Desteği

Müşteri hizmetleri herhangi bir konuda hızlı yanıt veren canlı sohbeti de içerir.

Özellikleri

 • Zararlı Yazılımları Kaldırır
 • Casus Yazılımları Kaldırır
 • Ağ Koruması
 • Gerçek Zamanlı Koruma
 • VPN İnternet Güvenliği
 • Parola Yöneticisi
 • Ayarlama
 • Telefon Desteği
 • Canlı Sohbet Desteği
 • Windows Uyumlu
 • Apple Mac Uyumlu
 • Android Uyumlu
 • iPad/iPod Uyumlu

En İyi 5 Antivirüs

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
En İyi Ücretsiz Antivirüs Koruma 2018

FiyatÜCRETSİZ


Açıklama

Bu sitede yer alan içerik, puanlar, derecelendirme, eğilimler ve değerlendirmeler tamamen eniyi10antivirus.com'un takdir yetkisindedir. Bilgiler kesinlikle araştırma ve bilgilendirme amacına yöneliktir. Tüm bilgileri güncel tutmak ve doğru olarak sunmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz, ancak sürekli değişkenlik gösteren antivirüs dünyası açısından bunu garanti edemeyiz. Bu bilgileri ücretsiz olarak sunabilmek için eniyi10antivirus.com burada ürünlerine yer verilen bazı şirketlerden maddi yardım almaktadır. Alınan maddi yardım seviyesi şirketlerin bulunduğu yeri ve sunum içindeki sıralarını belirlemektedir.