BullGuard Değerlendirmesi

2001 yılında kurulan BullGuard antivirüs ve kimlik avı ile mücadele sektöründe uzun ve başarılı bir geçmişe sahiptir. 15 yıllık geçmişinde pazardan iyi bir pay almıştır. BullGuard'ın etkileyici bir ürün yelpazesi bulunmaktadır; antivirüs yazılımının yanı sıra bilgisayar / mobil cihaz yedekleme ve "İnternet Güvenlik" paketi ile hepsi bir arada İnternet güvenlik yazılım çözümünü sunmaktadır. Gerek ödüller gerekse aldığı takdirler açısından BullGuard gayet iyi bir performans göstermiş, 2007-2012 dönemini kapsayan 5 yıl içinde büyük kuruluşlardan 10 puan almıştır. Ayrıca bu dönem içerisinde, BullGuard yazılımları bir sıkıntı yaşayarak eski Windows sistemleri ile çalışan makinelerde her programı "enfekte" olarak değerlendirmiş ve bu programları Truva atı olarak işaretleyerek karantinaya almıştır. Tahmin edileceği gibi bu olay şirket veya ürün üzerinde olumlu yansımalar yaratmamıştır! 2018'de durum ne? Bilgisayar koruma alanında hâlâ yarışıyorlar mı?

BullGuard

Uyumluluk

Windows Uyumlu
Apple Mac Uyumlu
Android Uyumlu

Güvenirlik ve Güvenlik

BullGuard yüksek kalitede antivirüs çözümleri sunmaktadır. Ürünleri kolay kullanılır ve güvenilirdir. TopTenReviews tarafından yapılan testte BullGuard kötü amaçlı yazılımların %100'ünü bulmuştur. "Tarama Kolaylığı" alanında da %92 gibi iyi bir puan almıştır. Yaptığımız testlerde kullanıcı arayüzünü kolay bulduk ve beklendiği gibi çalıştı. Buna ek olarak TrustPilot'da harika değerlendirmeler elde ettiler ve bu da güçlü müşteri desteğini ve kolay kullanım özelliğini desteklemektedir. Yalın ve güçlü bir antivirüs ile harika destek ve kolay kurulum / kullanım arayan herkese BullGuard'ı öneririm.

Zararlı Yazılımları Kaldırır
Zararlı Yazılımları Kaldırır

Zararlı Yazılımları Kaldırır

Casus Yazılımları Kaldırır
Casus Yazılımları Kaldırır

Casus yazılımlar bilgisayarınızda ne yaptığınızı gizlice izler. Amaçları parolaları, banka ve kredi kartı bilgilerini ele geçirmektir.

Ağ Koruması
Ağ Koruması

§Hangi web sitelerinin güvenli ve güvenilir olduğunu algılar.

Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller

Genellikle sahte bir e-postaya tıkladıktan sonra kişisel bilgilerinizi çalmak için tasarlanan dolandırıcılığa yönelik web sitelerini engeller.

Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır

Reklam Destekli Yazılımlar, başlıklar ve açılır pencereler gibi reklam materyallerini otomatik olarak görüntüleyen veya indiren zararlı programlardır.

Özellikleri

Programlanmış Taramalar
Programlanmış Taramalar

Sistem antivirüs taraması için taranacak konumlar ile birlikte kendi programınızı ayarlayın.

Güvenlik Duvarı
Güvenlik Duvarı

Windows güvenlik duvarı veya yerleşik ileri seviye güvenlik duvarı araçları

Kimlik Koruması
Kimlik Koruması

Kimliğinizi çevrim içi veya dışı korumaya yönelik Experian'dan yerleşik kimlik koruma

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Destek ve müşteri hizmetleri açısından BullGuard'ı deviremezsiniz. İstediğiniz zaman bir antivirüs uzmanı ile 6 farklı dilde çevrim içi konuşabilirsiniz (Sadece ingilizce destek). Bizi en çok etkileyen hizmetin hızı oldu. Hafta içinde ve öğlen saatlerinde (bu saatler genellikle bilgisayar koruma yazılımı destek ekipleri için son derece yoğun saatlerdir) sadece 1 dakika içinde hizmet aldık. Sohbet destek hattının yanı sıra, sorunu o anda çözümleyecek vaktiniz yoksa veya karmaşık bir sorununuz varsa e-posta ile destek talep edebilirsiniz. Yanıtı kendiniz bulmayı tercih ederseniz veya antivirüs ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmekle ilgileniyorsanız, BullGuard antivirüs ürünlerinin kurulumu ve yönetimini gerçekleştirmeniz için her yönüyle adım adım takip edebileceğiniz kapsamlı bir SSS ve ürün kılavuzları bulunmaktadır. Unfortunately, there is no telephone support.

Canlı Sohbet Desteği
Canlı Sohbet Desteği

Müşteri hizmetleri herhangi bir konuda hızlı yanıt veren canlı sohbeti de içerir.

Özellikleri

 • Zararlı Yazılımları Kaldırır
 • Casus Yazılımları Kaldırır
 • Ağ Koruması
 • Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
 • Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
 • Programlanmış Taramalar
 • Güvenlik Duvarı
 • Kimlik Koruması
 • Canlı Sohbet Desteği
 • Windows Uyumlu
 • Apple Mac Uyumlu
 • Android Uyumlu

En İyi 5 Antivirüs

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
En İyi Ücretsiz Antivirüs Koruma 2018

FiyatÜCRETSİZ


Açıklama

Bu sitede yer alan içerik, puanlar, derecelendirme, eğilimler ve değerlendirmeler tamamen eniyi10antivirus.com'un takdir yetkisindedir. Bilgiler kesinlikle araştırma ve bilgilendirme amacına yöneliktir. Tüm bilgileri güncel tutmak ve doğru olarak sunmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz, ancak sürekli değişkenlik gösteren antivirüs dünyası açısından bunu garanti edemeyiz. Bu bilgileri ücretsiz olarak sunabilmek için eniyi10antivirus.com burada ürünlerine yer verilen bazı şirketlerden maddi yardım almaktadır. Alınan maddi yardım seviyesi şirketlerin bulunduğu yeri ve sunum içindeki sıralarını belirlemektedir.