Bitdefender Değerlendirmesi

Bitdefender geçtiğimiz birkaç yıl içinde en fazla saygı duyulan antivirüs ürünü haline gelmiştir ve bunun için iyi bir neden vardır. Antivirüs pazarında diğer şirketlerle karşılaştırıldığında göreceli olarak oldukça yeni bir şirket olan Bitdefender, bugüne kadar yarım milyar kurulum / etkin kullanıcı ile kendini önde gelen bir marka olarak ispatlamıştır. Kişisel kullanım için 17 ürün arasından seçim yapılabilir (ilgi çekici yazılım türleri bulunmaktadır ve değerlendirilecektir!). Bilgisayarınızı, Mac ve Android cihazlarınızı Bitdefender ile koruyabilirsiniz. Sürekli olarak sektör ortalamasının üzerinde performans gösteren Bitdefender antivirüs ürünleri, büyüyerek sektörün en çok saygı duyulan markaları arasına girmiştir. 2018'de durumları nasıl? Hâlâ en çok tercih edilen mi?

Bitdefender

Uyumluluk

Windows Uyumlu
Apple Mac Uyumlu
Android Uyumlu

Güvenirlik ve Güvenlik

Bitdefender'in ürünlerinin güvenirliğini ve verimliliğini öven pek çok farklı kurum ve rapor örnekleri bulabilirsiniz; bunlar kötü amaçlı yazılımları yakalama ve zararsız yazılımları göz ardı etme yeteneği esas alınarak verilmiş etkileyici ödül koleksiyonu ile desteklenmektedir. Bitdefender'i değerlendirirken antivirüsün güvenirliği hiçbir endişe yaratmamalıdır. Aynı zamanda kullanımı da çok kolay. Kullanıcı arayüzü çok basit ve anlaması kolay; birkaç saniye içinde mevcut korunma seviyeniz hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz ve özelliklerden hangilerinin açık / kapalı olduğunu görüyorsunuz. Ayrıca, taramaya a derhal başlayabilirsiniz. Potansiyel olarak karışıklığa neden olan tek şey 3 farklı türde tarama. Ancak ürünü biraz araştırınca bu sorun da çözülüyor.

Zararlı Yazılımları Kaldırır
Zararlı Yazılımları Kaldırır

Zararlı Yazılımları Kaldırır

Casus Yazılımları Kaldırır
Casus Yazılımları Kaldırır

Casus yazılımlar bilgisayarınızda ne yaptığınızı gizlice izler. Amaçları parolaları, banka ve kredi kartı bilgilerini ele geçirmektir.

Ağ Koruması
Ağ Koruması

§Hangi web sitelerinin güvenli ve güvenilir olduğunu algılar.

Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller

Genellikle sahte bir e-postaya tıkladıktan sonra kişisel bilgilerinizi çalmak için tasarlanan dolandırıcılığa yönelik web sitelerini engeller.

Gerçek Zamanlı Koruma
Gerçek Zamanlı Koruma

Gerçek Zamanlı Koruma arka planda çalışır ve sisteminizi sürekli olarak izleyerek zararlı yazılımları sabit diskinize gitmeden önce engeller.

Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır

Reklam Destekli Yazılımlar, başlıklar ve açılır pencereler gibi reklam materyallerini otomatik olarak görüntüleyen veya indiren zararlı programlardır.

Özellikleri

VPN İnternet Güvenliği
VPN İnternet Güvenliği

Tanınmadan ve güvenli bir şekilde çevrim içi gezinin. Hackerların verilerinizi ele geçirmelerini engellemek üzere İnternet bağlantınızı şifreli konuma getirin.

Programlanmış Taramalar
Programlanmış Taramalar

Sistem antivirüs taraması için taranacak konumlar ile birlikte kendi programınızı ayarlayın.

Güvenlik Duvarı
Güvenlik Duvarı

Windows güvenlik duvarı veya yerleşik ileri seviye güvenlik duvarı araçları

Ayarlama
Ayarlama

Bilgisayarınızın hızını ve optimizasyonunu iyileştirmenize yardımcı olacak araçları da içerir.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Takıldığınızda, Bitdefender'in kullanabileceğiniz harika destek kanalları bulunmakta. İster e-posta veya topluluk desteği, isterse sohbet veya telefon desteği olsun, bu kanallara erişim kolay ve kaliteli destek sunulmakta. Ne yazık ki Bitdefender'in desteği söylendiği kadar kolay olmadı. Sohbet desteğini kullanmak istediğimizde herhangi bir temsilci yoktu ve onun yerine e-posta ile başvurmamız önerildi! Sizin için önemli olan bir programda kötü amaçlı bir yazılımın bulunduğu raporlandığında 2 günden daha kısa bir sürede yanıt almak istiyorsunuz. Bitdefender’in sohbet desteğini 20 dakika aralıklarla 4 kez denememize rağmen her seferinde başarısız olduk. Sohbet desteğinde sürekli olarak bir temsilcinin bulunmasını beklemek gerçekçi olmasa da, müşterilerine yardımcı olma konusunda bizde pek fazla güven uyandırmadı.

Telefon Desteği
Telefon Desteği

Faturalama ve teknik sorular için 7/24 telefon desteği

Özellikleri

 • Zararlı Yazılımları Kaldırır
 • Casus Yazılımları Kaldırır
 • Ağ Koruması
 • Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
 • Gerçek Zamanlı Koruma
 • Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
 • VPN İnternet Güvenliği
 • Programlanmış Taramalar
 • Güvenlik Duvarı
 • Ayarlama
 • Telefon Desteği
 • Windows Uyumlu
 • Apple Mac Uyumlu
 • Android Uyumlu

En İyi 5 Antivirüs

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
En İyi Ücretsiz Antivirüs Koruma 2018

FiyatÜCRETSİZ


Açıklama

Bu sitede yer alan içerik, puanlar, derecelendirme, eğilimler ve değerlendirmeler tamamen eniyi10antivirus.com'un takdir yetkisindedir. Bilgiler kesinlikle araştırma ve bilgilendirme amacına yöneliktir. Tüm bilgileri güncel tutmak ve doğru olarak sunmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz, ancak sürekli değişkenlik gösteren antivirüs dünyası açısından bunu garanti edemeyiz. Bu bilgileri ücretsiz olarak sunabilmek için eniyi10antivirus.com burada ürünlerine yer verilen bazı şirketlerden maddi yardım almaktadır. Alınan maddi yardım seviyesi şirketlerin bulunduğu yeri ve sunum içindeki sıralarını belirlemektedir.