Avast Değerlendirmesi

Avast! Avast Software adındaki bir Çek Güvenlik şirketi tarafından geliştirilen antivirüs yazılımıdır. Şirket 1988 yılında kurulmuştur ve neredeyse 20 seneye yakın bir süredir faaliyet göstermektedir! Bu süre içerisinde her normal şirkette olduğu gibi yazılımın pek çok iniş çıkışı olmuştur, ancak artık kendisini bulmuştur! 2016 yılı itibarı ile Avast! 400 milyon kullanıcıya erişmiş ve pazar payının %40'ına sahiptir (Çin dışında). Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Çin, Güney Kore ve Tayvan'da ofisleri olan dev bir kuruluştur. Geçtiğimiz ay (Eylül 2016), Avast 1,3 milyar ABD doları karşılığında AVG şirketini satın almıştır.

Avast

Uyumluluk

Windows Uyumlu
Apple Mac Uyumlu
Android Uyumlu
iPad/iPod Uyumlu

Güvenirlik ve Güvenlik

Avast! yığınla ödül ve sertifikayı almıştır, bu ürün kalitesi hakkında kesinlikle pek çok şey ifade etmelidir. Evet, bir bakıma öyle. Kritik değerlendirmeler süpermarkette verilen ücretsiz tadımlık peynirler gibi dağıtılmamıştır; pek çok test yapılmıştır. Ancak ödüllerin de pek fazla anlamı yok; çünkü yazılım günlük olarak güncellenmektedir ve ödüller çok çabuk manasız kalabilir. Bu yüzden biz de kendi testimizi yaptık. Adil olmak gerekirse, yazılım düzgün çalışmaktadır hızlıdır ve çok güzel görünmektedir.

Zararlı Yazılımları Kaldırır
Zararlı Yazılımları Kaldırır

Zararlı Yazılımları Kaldırır

Casus Yazılımları Kaldırır
Casus Yazılımları Kaldırır

Casus yazılımlar bilgisayarınızda ne yaptığınızı gizlice izler. Amaçları parolaları, banka ve kredi kartı bilgilerini ele geçirmektir.

Ağ Koruması
Ağ Koruması

§Hangi web sitelerinin güvenli ve güvenilir olduğunu algılar.

Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller

Genellikle sahte bir e-postaya tıkladıktan sonra kişisel bilgilerinizi çalmak için tasarlanan dolandırıcılığa yönelik web sitelerini engeller.

Özellikleri

Programlanmış Taramalar
Programlanmış Taramalar

Sistem antivirüs taraması için taranacak konumlar ile birlikte kendi programınızı ayarlayın.

Parola Yöneticisi
Parola Yöneticisi

Tüm parolalarınızı kolaylıkla yönetin ve güvenli bir şekilde tek bir yerde tutun.

Güvenlik Duvarı
Güvenlik Duvarı

Windows güvenlik duvarı veya yerleşik ileri seviye güvenlik duvarı araçları

Kimlik Koruması
Kimlik Koruması

Kimliğinizi çevrim içi veya dışı korumaya yönelik Experian'dan yerleşik kimlik koruma

Tarayıcı Yöneticisi
Tarayıcı Yöneticisi

Kullanıcıların geçmişi, ön belleği ve izleme tanımlama bilgilerini ağ tarayıcılarından kolaylıkla temizlemesine olanak sağlar

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Canlı sohbetin olmaması, Avast!'ın verdiği destek açısından bir olumsuzluk teşkil etmez, Avast! 7/24 telefon desteği sağlamaktadır ve bu da neredeyse canlı destek kadar iyidir. Avast!'ın sitesi kesinlikle harikadır ve site içerisinde dolaşım son derece kolaydır. Sitemizin, gözden geçirdiğimiz tüm siteler arasında en güzel site olduğunu Scanguard'ın ise hemen arkamızdan ikinci geldiğini söyleyebilecek kadar ileri gidebiliriz. Bu güzel ama iyi bir web sitesi gerçekten ne işe yarar? Bize güvenin; bir İnternet sitesinde olduğunuzu ve 10 dakikayı aşkın bir süre destek bölümünü aradığınızı düşündüğünüzde, gerçekten güzel görünen ve kolaylıkla dolaşılabilen bir siteyi takdir edeceksiniz. Burada Avast için bir alkış lütfen!

Telefon Desteği
Telefon Desteği

Faturalama ve teknik sorular için 7/24 telefon desteği

Canlı Sohbet Desteği
Canlı Sohbet Desteği

Müşteri hizmetleri herhangi bir konuda hızlı yanıt veren canlı sohbeti de içerir.

Özellikleri

 • Zararlı Yazılımları Kaldırır
 • Casus Yazılımları Kaldırır
 • Ağ Koruması
 • Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
 • Programlanmış Taramalar
 • Parola Yöneticisi
 • Güvenlik Duvarı
 • Kimlik Koruması
 • Tarayıcı Yöneticisi
 • Telefon Desteği
 • Canlı Sohbet Desteği
 • Windows Uyumlu
 • Apple Mac Uyumlu
 • Android Uyumlu
 • iPad/iPod Uyumlu

En İyi 5 Antivirüs

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
En İyi Ücretsiz Antivirüs Koruma 2018

FiyatÜCRETSİZ


Açıklama

Bu sitede yer alan içerik, puanlar, derecelendirme, eğilimler ve değerlendirmeler tamamen eniyi10antivirus.com'un takdir yetkisindedir. Bilgiler kesinlikle araştırma ve bilgilendirme amacına yöneliktir. Tüm bilgileri güncel tutmak ve doğru olarak sunmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz, ancak sürekli değişkenlik gösteren antivirüs dünyası açısından bunu garanti edemeyiz. Bu bilgileri ücretsiz olarak sunabilmek için eniyi10antivirus.com burada ürünlerine yer verilen bazı şirketlerden maddi yardım almaktadır. Alınan maddi yardım seviyesi şirketlerin bulunduğu yeri ve sunum içindeki sıralarını belirlemektedir.