AVG Değerlendirmesi

200 milyonun oldukça üstünde aktif kullanıcısı ile AVG antivirüs programı sektörünün en büyük firmalarından biridir. 1991 yılında Çek Cumhuriyetinde kurulan AVG şu anda yaklaşık milyar dolar değerindedir ve antivirüs çözümlerinin piyasadaki en iyiler arasında olmasının sebebi vardır. AVG'nin mühimmatları arasında 24 farklı ürün bulunmaktadır ve bu ürünlerin hepsi belirli türdeki cihazlarda, belirli korumalar üzerinde uzmanlaşmıştır. 24 ürünün bir parçası da HideMyAss! VPN kişisel bilgisayar koruması / çevrim içi güvenliği iyi bir şekilde bir araya getirir. Her yıl çoklu Virus Bulletin 100 Ödülleri kapsamında, (antivirüs dünyasında saygı kazanmış bir ödüldür) AVG’nin antivirüs ürünleri zararlı yazılımları kaldırma konusundaki etkinliği ve güçlü özellikleri ile tanınmaktadır, ancak günümüz pazarında en iyi olanlar gerçekten onlar mı?

AVG

Uyumluluk

Windows Uyumlu
Apple Mac Uyumlu
Android Uyumlu

Güvenirlik ve Güvenlik

AVG kendisini ispat etmiş bir üründür ve yazılımlarının son derece güvenilir, kapsamlı ve kullanımı kolay olması sizin için bir sürpriz olmamalıdır. Çevrim içi kullanıcıların yazdığı binlerce değerlendirmede, yazılım içinde dolaşmanın ve yönetiminin ne kadar kolay olduğu, sadece kurulumu yapıp, normal taramayı çalıştırarak sonuçların elde edilebileceği belirtilmektedir. LinkScanner ve Aile Güvenliği gibi ekstra özellikler en temel seviyede bile kolaylıkla kullanılmaktadır, ancak ileri seviye ayarlarla uğraşmak istiyorsanız ciddi konfigürasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Buna rağmen, sohbet ile verilen destek öğrenme eğrisini harika bir şekilde dengelemektedir.

Zararlı Yazılımları Kaldırır
Zararlı Yazılımları Kaldırır

Zararlı Yazılımları Kaldırır

Casus Yazılımları Kaldırır
Casus Yazılımları Kaldırır

Casus yazılımlar bilgisayarınızda ne yaptığınızı gizlice izler. Amaçları parolaları, banka ve kredi kartı bilgilerini ele geçirmektir.

Ağ Koruması
Ağ Koruması

§Hangi web sitelerinin güvenli ve güvenilir olduğunu algılar.

Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller

Genellikle sahte bir e-postaya tıkladıktan sonra kişisel bilgilerinizi çalmak için tasarlanan dolandırıcılığa yönelik web sitelerini engeller.

Gerçek Zamanlı Koruma
Gerçek Zamanlı Koruma

Gerçek Zamanlı Koruma arka planda çalışır ve sisteminizi sürekli olarak izleyerek zararlı yazılımları sabit diskinize gitmeden önce engeller.

Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır

Reklam Destekli Yazılımlar, başlıklar ve açılır pencereler gibi reklam materyallerini otomatik olarak görüntüleyen veya indiren zararlı programlardır.

Özellikleri

VPN İnternet Güvenliği
VPN İnternet Güvenliği

Tanınmadan ve güvenli bir şekilde çevrim içi gezinin. Hackerların verilerinizi ele geçirmelerini engellemek üzere İnternet bağlantınızı şifreli konuma getirin.

Programlanmış Taramalar
Programlanmış Taramalar

Sistem antivirüs taraması için taranacak konumlar ile birlikte kendi programınızı ayarlayın.

Güvenlik Duvarı
Güvenlik Duvarı

Windows güvenlik duvarı veya yerleşik ileri seviye güvenlik duvarı araçları

Ayarlama
Ayarlama

Bilgisayarınızın hızını ve optimizasyonunu iyileştirmenize yardımcı olacak araçları da içerir.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Destek, AVG'nin rakiplerinin gerisinde kalmadığı bir alandır. İnanılmaz sohbet ve telefon desteğinin yanı sıra, AVG güncel kalmaya devam ederek müşterilerine ve potansiyel müşterilerine Facebook ve Twitter üzerinden destek vermektedir. AVG bir adım daha ileriye giderek web sitelerinde kullanıcılarından oluşan bir topluluk da kurmuştur. Kendi sorularınızı oluşturarak topluluğa sorabilir veya daha önceki soru ve yanıtlar arasında arama yapabilirsiniz. Bu gerçekten de komple bir destek sistemidir; hiç bir noktada kendi cihazımızla baş başa kaldığımızı düşünmedik.

Telefon Desteği
Telefon Desteği

Faturalama ve teknik sorular için 7/24 telefon desteği

Özellikleri

 • Zararlı Yazılımları Kaldırır
 • Casus Yazılımları Kaldırır
 • Ağ Koruması
 • Kimlik Avı yapan web sitelerini engeller
 • Gerçek Zamanlı Koruma
 • Reklam Destekli Yazılımları Kaldırır
 • VPN İnternet Güvenliği
 • Programlanmış Taramalar
 • Güvenlik Duvarı
 • Ayarlama
 • Telefon Desteği
 • Windows Uyumlu
 • Apple Mac Uyumlu
 • Android Uyumlu

En İyi 5 Antivirüs

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
En İyi Ücretsiz Antivirüs Koruma 2018

FiyatÜCRETSİZ


Açıklama

Bu sitede yer alan içerik, puanlar, derecelendirme, eğilimler ve değerlendirmeler tamamen eniyi10antivirus.com'un takdir yetkisindedir. Bilgiler kesinlikle araştırma ve bilgilendirme amacına yöneliktir. Tüm bilgileri güncel tutmak ve doğru olarak sunmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz, ancak sürekli değişkenlik gösteren antivirüs dünyası açısından bunu garanti edemeyiz. Bu bilgileri ücretsiz olarak sunabilmek için eniyi10antivirus.com burada ürünlerine yer verilen bazı şirketlerden maddi yardım almaktadır. Alınan maddi yardım seviyesi şirketlerin bulunduğu yeri ve sunum içindeki sıralarını belirlemektedir.