Feragatname

Bu sitede yer alan içerik, eğilimler ve değerlendirmeler tamamen eniyi10antivirus.com'un takdir yetkisindedir. Bilgiler kesinlikle araştırma ve bilgilendirme amacına yöneliktir. Tüm bilgileri güncel tutmak ve doğru olarak sunmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz, ancak sürekli değişkenlik gösteren antivirüs dünyası açısından bunu garanti edemeyiz. Bu bilgileri ücretsiz olarak sunabilmek için web sitemizde yer alan bazı şirketlerden maddi yardım almaktayız.

Web sitesi bir alıcı kılavuzudur ve öneri olarak değerlendirilmez. eniyi10antivirus.com, ürünlerinin görüntülenmesini sağladığı bazı şirketlerden para ödemesi almaktadır. Alınan maddi yardım seviyesi şirketlerin bulunduğu yeri ve sunum içindeki sıralarını belirlemektedir. Burada yanlış ve hatalı bilgiler görüntülenebilir, ancak web sitesi yöneticileri verileri doğrulama ve doğruluğu sürdürmek için ellerinden gelen tüm gayreti göstermelerine rağmen kullanıcılara garanti sözü veya garanti verilmemektedir.

Gizlilik ve Güvenlik

Bu sitenin bir kullanıcısı olarak, eniyi10antivirus.com ve iş ortaklarının veya bağlı şirketlerinin gizli bilgilerinizin İnternet üzerinden bu siteye veya bu siteden iletilmesi nedeniyle ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu tutamayacağınızı ve tüm iletişimleri, riskleri üzerinize alarak yaptığınızı beyan ve kabul etmektesiniz.

Bizimle İletişim

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen contact@eniyi10antivirus.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Antivirüs Karşılaştırması

Karşılaştırma aracımızı kullanarak tüm antivirüs yazılım sağlayıcılarını sıralandırın. Pek çok alanda karşılaştırın.

Daha Fazla Bilgi

Antivirüs Seçim Aracı

Antivirüs seçim aracımızı kullanarak kendiniz için mükemmel antivirüsü seçin. Sadece bir antivirüs programının neyi yapmasını istediğiniz ile ilgili birkaç soruyu yanıtlayarak, hangi ürünün gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayacağını hesaplayabiliriz.

Daha Fazla Bilgi

Total AV
En İyi Ücretsiz Antivirüs Koruma 2018

FiyatÜCRETSİZ